menu

Ons team

 

 

Birgit Betting
b.betting@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 523

Werkervaring:
1986-1989 Opleiding tot administratief-commercieel medewerkster bij een expeditiebedrijf
1989-1992 Commercieel medewerkster bij een douane-agentschap
1993-2014 Financiële boekhouding
Takenpakket: Financiële boekhouding algemeen

 

Reiner Keiten-Schmitz
r.keiten-schmitz@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 522

1980 – Duits eindexamen (vergelijkbaar met vwo)
1982 – Diploma administratief-commercieel medewerker in de industrie
1993-1995 Opleiding tot en diploma van boekhouder
Sinds 1995 werkzaam als boekhouder:
Takenpakket:
Financiële boekhouding van A-Z incl. de maandafsluitingen
Opstellen van de jaarrekening (personenvennootschappen, kapitaalvennootschappen)
Opstellen van de afsluitingen incl. alle meldingen

 Dagmar-Benning

Dagmar Benning
d.benning@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 521

Werkervaring:
Boekhouder

 dibella-hakkert-eric-160309

Erik Hakkert
e.hakkert@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 520

Opleiding:
1. SPD

Werkervaring:
Werkzaam geweest als assistent accountant bij Flynth en Novel accountants en adviseurs

 Gerrit-Homeijer

Gerrit Homeijer
g.homeijer@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 520

Opleiding:
1.  Heao-Be
2. Accountant

Werkervaring:
Sinds 1985 werkzaam. Eerst als assistent-accountant, na afronding accountant-studie extern accountant o.a. bij Deloitte, Flynth en Novel

Door mijn werk brede kennis op gebied van:
1. Controlling
2. Vennootschapsbelasting
3. Inkomstenbelasting
4. Startersbegeleiding
5. Opstarten van een onderneming in Nederland of Duitsland

 dibella-schweers-lousia-160309

Louisa Schweers
l.schweers@cba-service.com
Tel.: 0 28 71 / 27 02 529

2009 – Duits eindexamen (vergelijkbaar met vwo)
2009-2011 – Diploma administratief-commercieel medewerker in de groothandel
2011-2012 Opleiding Financiële boekhouding
2012-2013 Opleiding tot en diploma van boekhouder
Sinds 2013  werkzaam als boekhouder:
Takenpakket:
Financiële boekhouding van A-Z incl. de maandafsluitingen
Opstellen van de jaarrekening (personenvennootschappen, kapitaalvennootschappen)
Opstellen van de afsluitingen incl. alle meldingen

 dibella-ridder-carsten-170821

Carsten Ridder
c.ridder@cba-service.com

Isabelle Heinrichs
i.heinrich@cba-service.com

       leerling bij CBA Service

 

close